Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM
--- mrkni na ... rozpis lekcí ---

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas se zpracováním vámi poskytnutých údajů dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů), který nahrazuje od 25.5.2018 souhlas dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

TIP: Pokud jste úplně noví a vybrali jste lekce z naší nabídky, můžete začít vyplňovat registrační formulář, znovu zkontrolujte vyplňění emailu. Pak už stačí jen odeslat.

* povinná pole, kdy vyplněním Vašich osobních údajů prostřednictvím registračního formuláře udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, v platném znění.

ZPRACOVÁNÍ vaší REGISTRACE aneb "Co bude následovat?"

 • Vyplněním a odesláním registračního formuláře potvrzujete souhlas s -- O B C H O D N Í M I PODMÍNKAMI --organizačními pravidly a vyjadřujete souhlas se zpracováním vámi poskytnutých údajů dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů) využívaných pouze pro komunkaci s vámi, účetnictví, informace o nových lekcích či změnách v rozvrhu, online aplikace, nabídku kurzů v našem studiu.
 • Po odeslání vyplněné registrace k vám do mailu dorazí od nás odpověď na vámi uvedený email (pokud je email správně) s detaily platby s vaším variabilním symbolem. Je-li to možné, uhraďte obratem.
 • Po připsání platby na náš bankovní účet se správným variabilním symbolem a zprávou pro příjemce, obdržíte potvrzující email. Jste-li naším klientem, pak si můžete hned lekce rezervovat. Pokud jste úplným nováčkem pak vám vytvoříme přístup do online systému a lekce na vaše přání rezervujeme, nebo vy sami můžete rezervova zkušební lekci či své předplatné pomocí online rezervačního systému MindBody.
 • Potřebujete-li s čímkoliv poradit, nasměrovat, nejste si jistí - neváhejte se na nás obrátit emailem (joga.studio.br@gmail.com). Rádi se vám budeme věnovat a vše vyřešíme k vaší spokojenosti.
 • Na brzkou shledanou a pravidelné společné setkání v našem kurzu se těší vaše Joga-Studio.cz

  ZAVŘENO

   ZAVŘENO do odvolání

   kvůli vládním nařízením v nouzovém stavu.

  AKTUÁLNĚ

  REGISTROVAT

  FACEBOOK