Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

PILATES

'Po 10ti hodinách se budete cítit lépe, po 20ti hodinách budete lépe vypadat, po 30ti hodinách budete mít nové tělo'. Joseph Pilates

  Co všechno můžete získat díky metodě Pilates?

 • efektivní posílení břišních a zádových svalů
 • pěkné zformování a optické zeštíhlení celého těla
 • aktivace hluboko uložených svalů kosterního opěrného systému
 • správné a vzpřímené držení těla
 • prevence a zlepšování bolesti zad a svalů
 • načerpání síly, zklidnění, uvolnění a koncentrace mysli

Pilates je zázračný systém pohybů, které blahodárně působí jak na tělo, tak na duši. Aniž byste se fyzicky vyčerpali, začnete si šetrným způsobem uvědomovat vlastní tělo. Nezáleží na tom, zda jste v perfektní kondici a úplně fit, nebo jste se dosud svému tělu moc nevěnovali. Nebude trvat dlouho a zaznamenáte na sobě pozitivní změny. Pilates je cesta ke zdravějšímu tělu i duchu. Tak neváhejte a začněte s cvičením - čím dříve to bude, tím rychleji uvidíte a pocítíte výsledky.

Jestliže máte rádi metody, kde se používají lekce s pevnou strukturou a pořadím cviků, která je specificky zaměřená na odstranění určitých problémů, tj. páteře, nepevného bříška a pánevního dna, tak vás hodina s pilates nadchne. Výsledky pocítíte již po několika málo prvních lekcích, budete se cítit lépe, svěží, odpočinutí a navíc vám to potvrdí i pohled do zrcadla.

Vzkaz od Zuzky :

"PILATES vám poladí nejen postavu, ale i váš vnitřní pocit ze sebe. Budete se mít více rádi a po zbytek života budete šťastné, že jste to sami pro sebe v roce 2019 udělali. Stačí JEN dorazit !"

ZAVŘENO

  ZAVŘENO do odvolání

  kvůli vládním nařízením v nouzovém stavu.

AKTUÁLNĚ

REGISTROVAT

FACEBOOK