Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

OSOBNÍ LEKCE PRO JEDNOTLIVCE 1+1

v současné situaci nabízíme ve větší míře privátní lekce pro jednotlivce (kteří mají obavu z hromadných lekcí), přesto by si rádi zacvičili pod dohledem zkušeného lektora.

- regenerační lekce, joga, flow joga, pilates

Jestliže máte rádi své soukromí, máte obavu z nákazy, nebo potřebujete přímý kontakt s lektorem (např. ze specifických zdravotních důvodů/omezení), anebo vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje navštěvování hromadných lekcí, pak máte možnost si domluvit jednorázově (či na delší období, několikrát týdně) privátní lekce. Po úvodní konzultaci (nejlépe mailem/následně osobním telefonátem/či facetime), co od privátního času s lektorem očekáváte a jak se v tuto chvíli cítíte, si domluvíte termín první lekce. Tato bude - po úvodní konzultaci - připravena speciálně pro vás. A s časem se bude měnit dle vašich potřeb, zdravotních omezení, zlepšení či požadavků.

  • Podmínky: domluvené lekce se platí předem na stanovené období (xkrát 750Kč). Rušit se mohou 24h předem a být domluveny na jiný termín u stejného lektora. Zrušeno méně jak 24hodin předem - předplacená lekce propadá bez náhrady.
  • Napište nám na email - joga.studio.br@gmail.com a domluvíme se ॐ Vaše Joga-Studio.cz

    Studio

    FACEBOOK