Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

O NÁS

MARŤA PERLÍKOVÁ

Facebook JOGA-STUDIOcz

Maminka 3 dětí (2 slečen na prahu dospělosti a jedné mini-holčičky), každý den děkuje, že před mnoha lety udělala první krůček na cestě zvané "yoga", zašla na lekci a rozbalila podložku. Jde stále, krůček po krůčku, zvenku dovnitř. K vnitřní radosti, spokojenosti, klidu a harmonii. Její yoga je cestou rozvíjejícího se vědomí v přítomnosti, první jako fyzického těla s jeho plným prožikem. Následně objevením mysli a vlastní vytvořené osobnosti a konečně k probuzení sebe sama jako čistého vědomí. Je to cesta a zároveň bytí "v tady a teď", osvobozující a naplňující.

"Děkuji za každý den, každou lekci a těším se na všechny, ať začínají nebo pokračují, a vždy znovu rozbalí podložku a začnou "svou jogovou praxi". Je to nádhera. Cestou životem, krok za krokem, pozici za pozicí do přítomnosti, bytí, vědomí jednoty. S láskou ॐ Namaste ॐ. Těším se. Vaše Marťa."

BÁRA MANDYS

Dipl.umělkyně Barbora Mandys Pauerová (maminka 3 rošťáků), majitelka obchůdku Zváženo.cz, po vystudování taneční školy, kde se tělo extrémně zatěžuje, začala mít – ostatně jako téměř každý, kdo se intenzivně věnuje tanci – velké problémy s koleny, kyčlí i zády. Ve chvíli, kdy si uvědomila, že bude muset opravdu začít o své tělo cíleně „pečovat“, a ne po něm chtít pouze výkony – často spojené s přetěžováním kloubů i páteře –, a i vzhledem k tomu, že v té době již učila děti i dospělé tančit, ráda přijala nabídku vyučovat kalanetiku a později i pilates, a tím se začala intenzivně zajímat o toto cvičení a vše s ním spojené. Jednotlivé cviky postupně konzultovala s rehabilitační sestrou a fyzioterapeutkou. Při pravidelném cvičení pocítila značně pozitivní vliv jak na problémy, kterými do té doby trpěla, tak na komplexní formování celého těla. Když kalanetiku anebo pilates z nějakého důvodu pár dní necvičí, opravdu jí to moc chybí. Pokud se kalanetiku nebo pilates naučíte opravdu správně, budete z něj mít radost a budete se těšit na to příjemné namožení, které vám dává vědět, že jste se den předtím na hodině nešetřili, a že čas, energie i peníze, které jste do cvičení investovali, nebyly vynaložené nadarmo.

ZUZKA

Zuzka Janotová - maminka dvou dorůstajících kluků - kde sport byl-je & bude nedílnou součástí jejího i rodinného života. Navozuje u ní příjemný pocit, povzbuzuje tělo, mysl i ducha. Přináší harmonii. Díky bolestem v ramenou, kolenou, v zádech pomalu Zuzka zjistila, že volejbal, spinning, posilovna, aerobik, step aerobik, trampolíny ani trx nejsou pohybovou aktivitou, která by jejímu tělu prospívala. Našla Pilates a je z něj nadšená. Brzy ucítila zlepšení nejen v průběhu samotných lekcí Pilates, ale i v každodenním životě. Pilates není jen cvičení, je to metoda, která nás dovede k vnímání a uvědomování si svého těla. Naučíme se ho ovládat, naslouchat mu, získáme kontrolu, ale hlavně ho nebudeme zbytečně a nevhodně zatěžovat! Změníme držení těla i chůzi. Změna nastává postupně, ale trvale. Její pocit ale není zase až tak moc důležitý, jde o to jaký pocit budete mít z lekce & pilates Vy!

BÁŘÍ

Ing. Barbora Pudilová - maminka dvou malých nezbedů, se již od dětství věnovala sportu, v začátcích puberty až na závodní úroveň v synchronizovaném plavání a sportovním aerobiku. Byla zvyklá na každodenní intenzivní tréninky a zaměření na výkon. Jednoho dne si uvědomila, že už jí kolotoč tréninků a závodů neuspokojuje, vysiluje, a nepřináší radost jako dříve. Nemluvě o faktu, že se začaly objevovat první zdravotní problémy z přetížení kloubů. Rozhodla se prakticky ze dne na den vše ukončit a nastala téměř desetiletá přestávka od jakéhokoli sportu. To se samozřejmě projevilo problémy se zády a ztrátou veškeré fyzické kondice. Začala přemýšlet, co by jí mohlo pomoci. Až se jednou dostala na hodinu jógy. Pocity po první hodině byly neskutečné, fyzicky byla sice zničená, ale po psychické stránce se cítila báječně. Nikdo na ni netlačil, aby odvedla lepší výkon, dostala se dál do pozice nebo vydržela déle. To pro ni byl nový přístup, který do té doby neznala a zjistila, že je to přesně to co hledá. Ze začátku, asi jako každý, měla potřebu se srovnávat, jít přes bolest a ve stylu klasických sportů soutěžit. S pravidelným navštěvováním hodin toto začalo pomalu, ale jistě, mizet, stejně tak jako bolesti zad a nevalná kondice. Postupně se začaly objevovat další benefity jógy, jako lepší vztah k tělu, zlepšení vnímání signálů těla, umění zklidnit těkající myšlenky a uvědomění si, co je pro ni opravdu důležité a potřebné. ॐ

LÉŇA

Lenka Dvořáková (maminka školáčka)- se díky joze naučila vnímat své tělo, naslouchat mu. Naučila se zastavit, žít přítomností, radovat se z toho, co je teď. Zklidnit nejen tělo, ale i mysl. Vždy se věnovala příliš intenzivním silovým sportům, které nebyly pro její tělo vhodné. A tak se jednoho dne doslova zastavila, odhodila běžecké boty a bosýma nohama si stoupla na podložku a začala vnímat zem. Ponořila se hlouběji do filozofie jógy a začala ji chápat komplexně. Jóga je součástí jejího každodenního života, učí jí trpělivosti, ale i vytrvalosti a píli. Zaměřila se na jógu s dětmi. Líbí se jí dětská bezprostřednost, otevřenost a bezelstnost. Každé dítě je jedinečná osobnost a je jí ctí těmto "malým lidem" pomáhat objevovat svět jógy.

"„Practice, practice, practice, practice…“ Patthabi Jois

ZAVŘENO

    ZAVŘENO do odvolání

    kvůli vládním nařízením v nouzovém stavu.

AKTUÁLNĚ

REGISTROVAT

FACEBOOK