Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

Letní PRÁZDNINY 2019

Rozpis lekcí na této stránce je všeobecným přehledem našich plánovaných lekcí na měsíce od konce června - září 2019. Chcete-li zjistit A K T U Á L N Í ROZVRH hodin, pak kliknutím na "ikonku nástěného kalendáře", vyberte datum, kdy si přejete navštívit lekci - zde naleznete všechny potřebné informace (kliknutím na lekci, lektorku).

Nemáte-li u nás vytvořený účet, vyplňte a odešlete R E G I S T R A Č N Í - F O R M U L Á Ř . Obratem vám vytvoříme přihlašovací údaje a pošleme údaje k platbě. Lekci vám hned rezervujeme a můžete se začít těšit !

LETNÍ PRÁZDNINY 2019 - BRANDÝS

-----------------------------------------------

Letní (prázdninový) plánovaný rozpis hodin 2019 - změna v rozpisu vyhrazena, minimální kapacita 5 (sledujte ONLINE ROZVRH a mobilní/tablet aplikaci MindBody App a aktuální nabídku lekcí na daný dne/týden či měsíc.)
NEDĚLE PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
NEDĚLE PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
18:25 - 19:25YogaLates / Ballates `fit & balance`Z-MPZuzka 18:30 - 19:30YOGA `slow` FLOWZ-MPLéňa 18:30 - 19:30YOGA VINYASA FLOW SPLéňa
19:45 - 20:45YOGAVINYASA FLOW(MP)Léňa 20:00 - 21:00YOGA `EASY`FLOW(Z-MP)Marťa 19:30 - 20:30PILATES Summer Mix(MP-SP)Barbora
NEDĚLE PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK

Vysvětlivky: Z-začátečníci, MP-mírně pokročilí, SP-středně pokročilí, P-pokročilí, ALL- všichni, + - a více

Tyto rozvrhy jsou všeobecným přehledem našich plánovaných lekcí. Aktuální rozvrh daného dne a týdne s počty volných míst, náplní, cvičitelkou/či zástupem najdete ZDE nebo na svém O N L I N E účtu Kliknutím na "ikonku nástěného kalendáře", můžete "skočit" na datum, na které si přejete navštívit lekci, přihlásit se do online systému, kliknout na REZERVOVAT, máte hotovo a můžete se začít těšit :). Nemáte-li u nás vytvořený účet, stačí vyplnit REZERVAČNÍ FORMULÁŘ a my vám vstup do online systému obratem vytvoříme. Můžete si hned rezervovat svou první zkušební lekci u nás za zvýhodněnou cenu.

REGISTROVAT

OBNOVIT PŘEDPLATNÉ

AKTUÁLNĚ

CO NEPROPÁSNOUT

FACEBOOK