Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

LEKCE PRO NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY

Maminky, ať už nastávající anebo novopečené tvoří samostatnou skupinu praktikujících jógy, se svými specifickými potřebami. Proto pro ně máme tuto vlastní sekci, v níž nabízíme možnosti, na jaké lekci bychom se mohli scházet, pro to které zajímavé maminkovské období.

GRAVID YOGA

v neděli 17-18h, s Ing.Báří Pudilovou, v prostorách Joga-Studio.cz, kurz na 10lekcí (9+1), od června 2020

V tomto období je pro maminku nejdůležitější klid, harmonie, pocit vnitřního míru/štěstí a radosti z nadcházejícího příchodu nového tvorečka-dušičky. Bohužel ne vždy je to možné, a proto jsou tu lekce určené na zklidnění, uvolnění, vyvázání se z koloběhu práce a stresu, navázání spojení s miminkem a fyzická příprava na porod. Speciální dýchání, polohy, které otevírají tělo a připravují je na těhotenství a porod. Spolu s technikami z yogy , které pomohou nastávající mamince naladění na životní změnu, naladění na přicházející miminko a vlastní tělo, tak aby vše, co bude následovat, mohla s klidem, harmonií, pocitem síly a rovnováhy přijmout a zvládnout. A k tomu se cítila báječně.

KURZ, 10lekcí (placeno 9+1 ZDARMA), od cca ukončeného 3tí měsíce, cena 1800Kč, podrobnosti, platby a informace na Bari.Yoga@gmail.com

OTEVŘENO

    POHODOVÉ PRÁZDNINY !

    doražte - těšíme se :)

AKTUÁLNĚ

REGISTROVAT

OBNOVIT PŘEDPLATNÉ

FACEBOOK

FACEBOOK