Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

LEKCE PILATES

Jejich základem je celosvětově populární cvičení Pilates metodou. Zakladatel této metody se inspiroval jógovými cvičeními a vybral z nich specifický dech, pozice, sestavy a tzv. energetický zámek. A zaměřil ji na obnovení a posílení síly vnitřních svalových vrstev celého těla tj. především kolem páteře a v bříšku tzv. sílu jádra (neboli podle Pilatese - CORE, PWH-powerhouse). Tato metoda je díky svému specifickému zaměření velice účinná a pomáhá všem, kdo ji cvičí dle „zakladatelových pokynů“, obnovit sílu svalových vrstev v pánvi, bříšku, v páteři i hrudníku. Díky tomu se celé tělo narovná, zeštíhlí a získá potřebou energii z dechu, zklidnění a zaměření pozornosti dovnitř s příslušnou vizualizací, které sám zakladatel této metody navrhnul. Jestliže chcete velice rychle, účinně a jednoduše zapůsobit na svoje tělo a hladinu energie, tak tako metoda pro vás bude obrovským přínosem.

YogaLates/Ballates "fit & balance"

velmi oblíbená lekce, která kompletně zapojí všechny svaly v těle, díky cíleně mířeným cvikům a prvkům na velkému míči, než v klasické pilatesovské lekci. V "prostoru" si vyzkoušíme nové možnosti pozic a cviků. Pojem "balance = rovnováha" dostane v této lekci nový rozměr. Lekce je zaměřena na zpevnění (zevnitř). Pomocí fitballu můžeme zaměřit na páteř, trup, bříško, ruce, nohy tak jako v žádné jiné lekci. A to jí činí ojedinělou a skvělou možností, jak se v týdnu "pořádně" protáhnout i posílit.

Připojíte-li se k této lekci, můžete očekávat, že se vaše tělo rovnoměrně zapojí, a to i méně používané svalové skupiny, hluboký vnitřní stabilizační systém a to přispěje k úlevě od bolesti. Při odchodu zažijete pocit lehkosti a pohody ve vlastním těle vyvolané "pobytem na balónu" :)

PILATES 3 MĚSÍČNÍ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY

V kurzu pro začátečníky se zaměřujeme na zvládnutí techniky pilates a základních cviků. Začínáme kurzem základů pilates a v další lekci již pracujeme na posílení vnitřních svalových vrstev bříška a trupu, nohou i rukou. Uvolnění pánve, kyčlí, krční i bederní páteře a kloubů. Cílem tohoto kurzu je pomoci nastolit v těle rovnováhu, uzdravit ho a pomoci všem, kteří mají problémy s držením těla, bolestí zad, tuhnutím kostry, nerovnou páteří, povoleným pánevním dnem a bříškem, také těm, kteří si přejí mít krásnou, štíhlou a pružnou postavu. Lekce se skládají z úvodní krátké relaxace a zklidnění mysli, pilatesovské rozcvičky, pilates mat sestavy,závěrečné relaxace.

Podzimní kurz - úterý 19:45h s Barborou Mandys

PILATES MIX

V těchto lekcích se budeme zabývat tzv. základními pilatesovskými cviky a sestavami s pomůckami i bez nich. Je zaměřena na posílení bříška, obnovu svalů a pevnosti pánevního dna, posílení svalů kolem páteře a zeštíhlení vnějších svalových vrstev nohou, rukou, bříška a boků. Pomáhá všem, kteří mají problémy s držením těla, páteří, povoleným pánevním dnem a bříškem, anebo těm, kteří si přejí mít krásnou, štíhlou a pružnou postavu. Lekce jsou určeny pro všechny věkové kategorie, absolventy „Pilatesovských základů“ a seminářů.

REGISTROVAT

OBNOVIT PŘEDPLATNÉ

AKTUÁLNĚ

CO NEPROPÁSNOUT

  • Souhlas se zpracováním os.údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016

FACEBOOK