Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

LEKCE YOGY

YOGA Flow for "EveryBody"

- zajogvat si v pondělí 18:35h s Marťou, pro mírně pokročilé -

Yoga Flow for EveryBody, nebo-li jogování pro každé tělíčko, je lekce určená primárně pro mírně pokročilé, ale jinak pro každého kdo by rád zklidnil svou mysl a pohodově plynul z ásány do ásány na vlně nádechu a výdechu v lehce dynamičtějším sledu. Odpoutal se od starostí běžného života a propojil svou mysl, tělo a navázal spojení s klidným místem ve své duši.

YOGA "RELAX" Flow

– v Brandýse v pondělí 20:00h s Marťou, určeno začátečníky a mírně pokročilé -

Yoga může napravit a léčit různé části těla – mysli – duše či našeho života, které jsou poraněné, traumatizované, nebo pár měsíců či desítek let `tak trošku` zanedbávané. Pozice a jógové praktiky pracují na napjatých svalech, podporují tok krve, stabilizují srdeční tep a krevní tlak. Měkké, rychlé dýchání se prohloubí, zpomalí, je rytmičtější, čímž tělo příjme více kyslíku a zmírní se nakumulovaný stres. Pohyb těla v ásanách stimuluje postižené klouby, svaly, tkáně a orgány tím, že se v těchto částech těla zvýší prokrvení. I když se aktuálně třeba necítíme na větší „cvičení“, pravidelné praktikování „snadných – easy“ pozic jógy zlepší naši rovnováhu, dovolí nám se úžasně protáhnout a zároveň během hodiny vstoupit do stavu uvolnění. Tento pocit zklidnění a vnitřního míru je začátkem našeho léčebného procesu.

Yoga navíc postupně buduje naši sebedůvěru a uvědomění. Trpělivé poklidné cvičení ásan uklidňuje mozek (mysl), upokojuje nervy, navozuje pocit relaxace, čímž se mírní úzkost (často vyvolaná tělesnou či duševní bolestí). Jemné a snadné pozice z jógové sestavy z kurzu „relax“ yogy mohou výrazně ovlivnit pozitivní změny v tělesném, mentálním či duševním stavu všech přítomných.

--- na konci každé hodiny kurzu Yogy"relax" budeme vnímat větší pružnost, pohyby budou plynulejší a vláčnější, zvětší se naše flexibilita, bolesti se zmírní, naroste pocit spokojenosti, klidu a míru. ---

YOGA `SLOW` FLOW

- každou středu v 18:15h a 19:45h - vnímat svoje tělo, ztišit mysl, postupně si osvojit dechovou techniku Nadi Shodhana, která vede k vnitřní rovnováze, relaxovat -

Středeční jóga, která Vás příjemně uvolní, protáhne, ale také zahřeje uprostřed každého týdne. Pomalejší sekvence ásan a jejich správné nastavení s delší výdrží. S ohledem na to, aby Vaše tělo i dech zůstaly v rovnováze a nedostávaly se do extrémních poloh. Protože je-li dýchání klidné, je klidná i mysl...

- určeno pro skutečné začátečníky a mírně pokročilé -

YOGA VINYASA FLOW

- jogovat na vlně dechu v Brandýse ve čtvrtek v 18:25h (někdy i v 19:45h)-

Přijďte proplout 60min na vlně Vašeho dechu a na vlně pozdravů slunci (Surya Namaskara A, Surya Namaskara B), které neodmyslitelně patří do lekcí vinyasa yoga. Dynamičtější lekce, na kterých se protáhnete, posílíte svoje tělo, sladíte pohyb s dechem a zklidníte svou mysl.

V průběhu každé lekce se opakuje sekvence pes hlavou dolů, chatturanga dandasana a pes hlavou nahoru (tyto tři ásany tělo energetizují a uvolňují napětí po předchozích sestav ásanách), ale žádná lekce není stejná, protože vinyasa nemá přesně daná pravidla. Naučíte se koncentraci, správné technice pozic, zapojení udžájí dechu a k tomu se ještě zapotíte :)

- určeno pro věčné začátečníky i mírně pokročilé -

YOGA "therapy"

- obnova zdraví a dobrého pocitu v těle v neděli v 18:30h s Báří Pudilovou-

Hodina jógové terapie vhodná pro začátečníky, osoby v rekonvalescenci, ženy po porodu, seniory a celkově všechny, kteří by se rádi zaměřili na detailní a správné nastavení těla v ásanách a trpělivě a postupně se zase vrátili ke svému zdravému a bezbolestnému JÁ. Kurz probíhá v poklidném tempu s využitím jógových pomůcek (bloky, pásky, míčky), které nám pomohou opět zapojit ty správné svalové skupiny. Naučíme se prvky automasáže, které nám pomohou relaxovat, zapojíme správný dech, posílíme střed těla, uvolníme klouby a přetěžované svaly a v neposlední řadě zklidníme svou mysl.

Určeno pro všechny, kdo nechtějí den za dnem jen tak „posedávat“ (na gauči-v práci-autě-kdekoliv), ale chtějí se opět pohodově pohybovat v každém období svého života.

ZAVŘENO

    ZAVŘENO do odvolání

    kvůli vládním nařízením v nouzovém stavu.

AKTUÁLNĚ

REGISTROVAT

FACEBOOK