Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

LEKCE YOGY

náplň jednotlivých lekcí na dané období najdete v O N L I N E ROZVRHU, kde stačí kliknout a u každé naleznete detailní popis, jméno a zkušenosti lektorky.

ZAČÁTEČNÍCI a MÍRNĚ POKROČILÍ

anebo ti co chtějí začít pomalu, či mají akutní nebo vleklé zdravotní problémy

už dlouho vás láká vyzkoušet jógu a máte chuť pochopit a naučit se o čem to je, pak neváhejte a zkuste svou první lekci (u nás) za 50% cenu. Stačí si pouze R E G I S T R O V A T zkušební lekci, uhradit cenu bankovním převodem na účet a můžete se těšit.

Vhodné je začít K U R Z E M yogy pro začátečníky či zvolit lekci s pomalejším tempem jogy (v aktuální nabídce THERAPY v neděli 18:30h, pondělí 19:50h Soul Energy Flow Yoga nebo středu 18:30h Yoga Slow Flow). Jde o jemné formy jógy, která odbourávají stres, můžete se soustředit na dýchání a pohyb těla. Naučíte se, jak vědomě stát - sedět - pohybovat se. Po lekcích se budete cítit odpočatí a příjemně naladění.

YOGA `Soul Energy` Flow

– lekce v Brandýse v pondělí 19:50h, určeno pro začátečníky & mírně pokročilé -

Yoga může napravit a léčit různé části těla – mysli – duše či našeho života, které jsou poraněné, traumatizované, nebo pár měsíců či desítek let `tak trošku` zanedbávané. Pozice a jógové praktiky pracují na napjatých svalech, podporují tok krve, stabilizují srdeční tep a krevní tlak. Měkké, rychlé dýchání se prohloubí, zpomalí, je rytmičtější, čímž tělo příjme více kyslíku a zmírní se nakumulovaný stres. Pohyb těla v ásanách stimuluje postižené klouby, svaly, tkáně a orgány tím, že se v těchto částech těla zvýší prokrvení. I když se aktuálně třeba necítíme na větší „cvičení“, pravidelné praktikování „snadných – easy“ pozic jógy zlepší naši rovnováhu, dovolí nám se úžasně protáhnout a zároveň během lekce vstoupit do stavu uvolnění. Tento pocit zklidnění a vnitřního míru je začátkem našeho léčebného procesu.

Yoga navíc postupně buduje naši sebedůvěru a uvědomění. Trpělivé poklidné cvičení ásan uklidňuje mozek (mysl), upokojuje nervy, navozuje pocit relaxace, čímž se mírní úzkost (často vyvolaná tělesnou či duševní bolestí). Jemné a snadné pozice mohou výrazně ovlivnit pozitivní změny v tělesném, mentálním či duševním stavu všech přítomných.

--- na konci každé lekce jogy budeme vnímat větší pružnost, pohyby budou plynulejší a vláčnější, zvětší se naše flexibilita, bolesti se zmírní, naroste pocit spokojenosti, klidu a míru. ---

YOGA `SLOW` FLOW

- každou středu v 18:30h - vnímat svoje tělo, ztišit mysl, postupně si osvojit dechovou techniku Nadi Shodhana, která vede k vnitřní rovnováze, relaxovat -

Středeční jóga, která Vás příjemně uvolní, protáhne, ale také zahřeje uprostřed každého týdne. Pomalejší sekvence ásan a jejich správné nastavení s delší výdrží. S ohledem na to, aby Vaše tělo i dech zůstaly v rovnováze a nedostávaly se do extrémních poloh. Protože je-li dýchání klidné, je klidná i mysl...

- určeno pro skutečné začátečníky a mírně pokročilé -

YOGA VINYASA FLOW

- jogovat na vlně dechu v Brandýse ve čtvrtek v 18:30h, nebo jako začátečník/mírně pokřočilí ve neděli 19:45h-

Přijďte proplout 60min na vlně Vašeho dechu a na vlně pozdravů slunci (Surya Namaskara A, Surya Namaskara B), které neodmyslitelně patří do lekcí vinyasa yoga. Dynamičtější lekce, na kterých se protáhnete, posílíte svoje tělo, sladíte pohyb s dechem a zklidníte svou mysl.

V průběhu každé lekce se opakuje sekvence pes hlavou dolů, chatturanga dandasana a pes hlavou nahoru (tyto tři ásany tělo energetizují a uvolňují napětí po předchozích sestav ásanách), ale žádná lekce není stejná, protože vinyasa nemá přesně daná pravidla. Naučíte se koncentraci, správné technice pozic, zapojení udžájí dechu a k tomu se ještě zapotíte :)

- určeno pro věčné začátečníky i mírně pokročilé -

YOGA "therapy"

- obnova zdraví a dobrého pocitu v těle v neděli v 18:30h s Bárou Pudilovou (začínáme 1.9.)-

Lekce jógové terapie vhodná pro začátečníky, osoby v rekonvalescenci, ženy po porodu, seniory a celkově všechny, kteří by se rádi zaměřili na detailní a správné nastavení těla v ásanách a trpělivě a postupně se zase vrátili ke svému zdravému a bezbolestnému JÁ. Hodina probíhá v poklidném tempu s využitím jógových pomůcek (bloky, pásky, míčky), které nám pomohou opět zapojit ty správné svalové skupiny. Naučíme se prvky automasáže, které nám pomohou relaxovat, zapojíme správný dech, posílíme střed těla, uvolníme klouby a přetěžované svaly a v neposlední řadě zklidníme svou mysl.

Určeno pro všechny, kdo nechtějí den za dnem jen tak „posedávat“ (na gauči-v práci-autě-kdekoliv), ale chtějí se opět pohodově pohybovat v každém období svého života.

SENIOR 60+ - YOGA & PILATES

-- pro všechny aktivní seniory z okolí - začínáme 13.září v pátek v 9:00h--

většina seniorů má již obavy dorazit na běžné lekce, neb jejich zdravotní stav nebo síla již není na předchozí úrovni, anebo se postupně přidaly různé zdravotní komplikace znemožňující plné prožívání života a pohybu. Proto jsme i na podzim zařadili oblíbené lekce pro seniory. Nemusí se obávat, že lekci nezvládnou a mohou se jí věnovat v dopoledních hodinách, kdy - pokud již nastoupili na penzi - mají dostatek energie a chuti k pohybu. Společně rozproudíme znovu energii v těle, kloubech a svalech. Protáhneme a uvolníme si záda, zapracujeme na svalech kolem páteře a břicha. Sladíme se sami se sebou a přijmeme život takový jaký je :)

DĚTSKÁL JOGA

- být vnímavější sám k sobě, ke svému tělu, k okolí se budeme učit každý čtvrtek ve studiu od 17:00. Tak, aby si děti "zasadily svoje semínko", které jim zapustí pevné kořeny a budou tak růst společně s nimi i mimo lekce jógy....

Děti se jemnou a hravou formou učí správně dýchat, vnímat tělo a zaujmout správný tělesný postoj. Učí se jak nesoutěživě posilovat a protahovat všechny části své tělesné konstituce a svaly nutné pro zdravou páteř a držení těla se zapojením pomůcek i bez. Jak se uvolnit díky relaxačním technikám a zmírnit stresy a napětí, které i oni ve svém věku zažívají. Díky technikám jógy tj. jogovým sestávám a pozicím, kratičkým relaxačním cvičením, koncentracím mysli, zkoušením meditace a zpíváním manter tak přeladit sami sebe do pohody, klidu, radosti a spokojeného a vědomého prožívání života

-- Určeno pro všechny děti, kluky i holky ve věku 6 - 10 let--

REGISTROVAT

OBNOVIT PŘEDPLATNÉ

AKTUÁLNĚ

CO NEPROPÁSNOUT

FACEBOOK