Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

KURZY PRO DĚTI & DĚTIČKY

LEKCE JOGY pro školní děti od září 2020

na I.pololetí školního roku 2020/2021 plánujeme (umožní-li to aktuální situace) v nabídce lekce YOGY pro děti - pro první stupeň ZŠ

ČTVRTEK (7-12let - Léňa Dvořáková) v Brandýse - Joga-Studio.cz (P.Jilemnického 15/4)

Pokud byste chtěli, aby se vaše děti staly vnímvější sami k sobě a ke svému tělu, naučily se nové dovednosti a trošku jiný přístup k pohybu, nové hry, znalosti. Pozice, které jsou příjemné, účinné a pomáhají srovnat páteř, držení těla, uvolnit a protáhnout svalstvo celého těla a k tomu výborně zklidnit a příjemně naladit. Zlepšit myšlení, schopnost učení a soustředění. Posílit vnitřní sílu a tak imunitní systém. Pak je přihlašte na lekci jogy :)

Děti se jemnou a hravou formou učí správně dýchat, vnímat tělo a zaujmout správný tělesný postoj. Učí se jak nesoutěživě posilovat a protahovat všechny části své tělesné konstituce a svaly nutné pro zdravou páteř a držení těla. Jak se uvolnit díky relaxačním technikám a zmírnit stresy a napětí, které i oni ve svém věku zažívají. Díky technikám jógy tj. jogovým sestávám a pozicím, kratičkým relaxačním cvičením, koncentracím mysli, zkoušením meditace a zpíváním básniček a písniček, tak přeladit sami sebe do pohody, klidu, radosti a spokojeného a vědomého prožívání života.

Co a jak: Lekce budou probíhat v odpoledních hodinách ve čtvrtek cca 17:00h (vyjma státních svátků a prázdnin) a hradí se jako předplatné do prosince 2020. Můžete rovnou přihlásit u cvičitelky - Léni Dvořákové (na mail Yoga.Dvorakova@gmail.com).

Pokud se chcete na něco zeptat-informovat, napište . Budeme rádi, když si přijdete lekci v září vyzkoušet a moc se na vás a děti těšíme. Léňa Dvořáková

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ -

LEKCE TANCE pro děti a dětičky od září 2020

 • lekce pro mrňata (3-4r), děti (4-6let) a školní děti (7-12let) v úterý v taneční přípravce v Brandýse
 • - tančit & pohybovat se volně prostorem ve kurzech v Brandýse s Dipl.um.Barborou Mandys -

  1) Taneční školička pro mrňousky 3-4roky - úterý 14:30h -15:20h

  V hodinách taneční školičky pro mrňata se budeme věnovat všeobecnému rozvoji koordinace, správnému držení těla, práce s rytmem a dynamikou. Vše za doprovodu hudby a písniček, říkanek a her.

  1) Taneční průprava pro dětičky 4-6let - úterý 15:30h -16:25h

  V hodinách taneční a pohybové průpravy od 4 do 6let se budeme s dětmi hravou formou věnovat všeobecnému rozvoji koordinace, správnému držení těla, práce s rytmem a dynamikou a budeme rozvíjet cit pro pohyb společně s hudbou. Budeme se učit práci v prostoru i ve skupině. Vše za doprovodu hudby a písniček, říkanek a her.

  2) Taneční příprava pro děti 6-12let- úterý 16:30h - 18:00h

  V hodinách taneční přípravy od 6/7let - 12 let se budeme i nadále hravou formou věnovat všeobecnému rozvoji koordinace, prohlubovat vědomí správného držení těla na základních tanečních prvcích z klasického, moderního i lidového tance.

  Můžete rovnou R E G I S T R O V A T u lektorky Barbory Mandys (mail: Barbora@kalanetika.cz). Cena na pololetí/do prosince 2020.

  ZAVŘENO

   ZAVŘENO do odvolání

   kvůli vládním nařízením v nouzovém stavu.

  AKTUÁLNĚ

  REGISTROVAT

  FACEBOOK