Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

JOGA - YOGA

Yoga nas přivádí zpět k nám samým. Vězte, že všichni mohou "dělat" yogu. Je to tak jednoduché a přirozené jako dýchání. Zvládáte dýchat ? Pak zvládnete i lekci yogy.

 • Yoga nás může uzdravit.
 • Yoga nás naučí se soustředit, zklidnit a uvolnit.
 • Yoga nám dodá energii.
 • Yoga nás zbaví stresu a vytvoří časo-prostorové místo pro klidné spojení sama se sebou.
 • Yoga nám umožní užívat si radostně života.

Co opravdu potřebujete vědět, abyste mohli začít? ... Zavřete oči. ... Nádech - výdech - opakovat. Jakmile obrátíme svou mysl dovnitř, na dýchání, všechno se jednoduše začne uvolňovat a otevírat.

Hlavní přínosy yogy:

 • FYZICKÝ: jógové pozice, pohyby a sestavy posilují a formují naše tělo do přirozeně zdravých a ladných křivek.
 • MENTÁLNÍ: vědomé hluboké dýchání restartuje naši mysl do jejího původního stavu. Bystrá, tichá a klidná.
 • PSYCHOLOGICKÝ: soustředění dovnitř nám dovolí nahlédnout sami do sebe a zeptat se: "Kým jsem a kým chci být?".
 • ŽIVOTNÍ : umožňuje změnit přístup k životu. A nasměrovat nás ke zdravějšímu a štastnějšímu životnímu stylu.

Jako lidské bytosti jsme přirozeně dynamičtí. Přestože se snažíme o klid a stálost, naše srdce bijí, náš dech proudí, všechny systémy pracují. Velice často, zkusíme-li si vybrat čas sami pro sebe, necítíme spojení, náš klid je nestálý a naše akce jsou nevědomé. Yoga nás vede do vědomých akcí, ať dobrovolně nebo nedobrovolně, postupně se stáváme více klidnými, vědomými v našich pohybech , v našem dechu, v naší stálosti. Jemně a jednoduše se přesouváme do meditativního stavu vnitřního ticha a klidu. Yoga je něco velmi přirozeného, něco, co v nás existovalo po věky věků. Yoga je elementem, který spojuje tělo, mysl a ducha. Yoga je o neubližování si, braní se takoví jací jsme. Mít se rádi. Být tady a teď.

Čím déle praktikujeme yogu, tím více se v nás objevuje `spojení` se sebou samým. S ostatními. Vnímavost, jemnost, laskavost, lehkost a přítomnost.

Vzkaz od Martiny :

"Yoga je osobní zkušeností. Proto to jen zkuste, tak hned poznáte, co se stane. Stres bude ten tam, cítíte se lehčeji a volněji. Navážete spojení sami se sebou. Zkusíte-li yogu, pak můžete, stejně jako já, děkovat každý den, že jste `JEDNOU` zašli na lekci, konečně našli svůj vnitřní prostor plný ticha a klidu, postupně změnili sami sebe (k lepšímu) na zbytek svého života. "

ZAVŘENO

  ZAVŘENO do odvolání

  kvůli vládním nařízením v nouzovém stavu.

AKTUÁLNĚ

REGISTROVAT

FACEBOOK