Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

JAK SE PŘIPRAVIT NA LEKCI a CO JE DŮLEŽITÉ ?

máme-li chuť navštěvovat Joga-Studio.cz, prozkoumali jste a vybrali lekci či kurzy z aktuální nabídky. Registrovali jste si své M Í S T O a uhradili kurzovné. Vaše rezervace byla potvrzena, pak před návštěvou:

 • 2 hodiny před lekcí nejíme a nepijeme močopudné nápoje (káva, čaj, nápoje s kofeinem). Můžeme si dát něco lehkého a stravitelného - jako ovocné smoothie/koktejl nebo domácí zeleninovou polévku.
 • můžeme si dát i sprchu, abychom ze sebe smyli únavu a starosti běžného života. Nepoužíváme žádné parfémované výrobky, ani místo sprchy (!!! v místnosti je nedýchatelno :/)
 • šperky sundáme a necháme doma. Náramky, prstýnky, řetízky - jen blokují při pozicích anebo přímo překážejí
 • vlasy, upravíme tak aby nás nerušili při lekci
 • vhodné oblečení - oblékneme anebo si připravíme sebou fitness oblečení (sportovní podprsenka, pevně obepínající triko/tílko, legíny nebo tepláky, protiskluzové nebo obyč.ponožky dle aktuálního stavu podnebí/počasí)
 • vždy vezmeme sebou: osušku (nebo větší ručník), a SVOU podložku (roušku/malou dezinfekci), malou lahev obyčejné vody. A cokoliv potřebujeme, abychom cítili dobře a v pohodě.
 • dorazíme VČAS - snažíme se na dorazit cca 10 - 5min před začátkem plánovaného času začátku hodiny. Studio je otevřeno minimálně 10 min před začátkem lekce, v čase plánovaného začátku je uzamčen hlavní vchod z důvodu nerušeného průběhu lekce a ochrany osobních věcí. V případě pozdního příchodu, akceptovat daný stav, a že již není možné PROBÍHAJÍCI kurz navštívit a rušit ostatní (Prosíme, neklepat, nebouchat, neprozvánět a vzít v úvahu pocity ostatních. Děkujeme za pochopení.)
 • cenné věci - NECHÁME DOMA !!!! VYPNEME mobil, vybereme si místo (označené značkou kvůli bezpeč.rozestupům), (podložky-deka-polštářek nejsou v současné situaci k zapůjčení k dispozici) a zkusíme se již před lekcí na pár sekund (minut) zklidnit, uvolnit, prodýchat a připravit „mentálně“ na lekci. Tato „příprava" se vyplatí – tělo i mysl má možnost se přepnout do „klidového režimu“ a v nás se rozhostí vytoužený klid a mír, který bude stále jednoduší a jednoduší navodit, jak se lekci od lekce budeme více a více vylaďovat
 • v případě potřeby osobní rady od lektorky se zkusíme domluvit raději předem anebo mailem (v hodině nebývá vždy čas a prostor pro individuální poradenství) a uvědomíme si, že i ona se musí na lekci „vnitřně“ připravit. Snažíme se využívat pro otázky mail, neboť víme, že odpověď přijde okamžitě, buď mailem anebo na následující lekci či při podobné příležitosti.
 • po lekci po sobě sklidíme a v klidu opustíme prostory studia, zbytečně nehlučíme a nerušíme ostatní.
 • všeobecná doporučení říkají, že máme po lekci hodně pít, ale málo nebo nejlépe nejíst, aby uvolněná energie a metabolismus mohli lehce zpracovat a vyloučit z těla ven vše nepotřebné. Po večerních lekcích je dobré se buď rovnou odebrat ke spánku, anebo se zabývat klidnou nenáročnou aktivitou (četbou knihy, afirmacemi, imaginacemi, meditací, rozjímáním), aby „semínka klidu a sjednocení“, která byla „zaseta na lekcích“, měla možnost zakořenit, vzklíčit a vyrostla v nádherný „strom HARMONIE“, jehož plody přinesou to nejlepší pro zdraví z hlediska fyzického, mentálního, duševního a duchovního života --- aby v nás převládla radost a spokojenost z našeho života, hluboký mír a klid. Pocit sounáležitosti a všeobjímající lásky k celému vesmíru.

Těšíme se na vás!


Vaše Joga-studio.cz

ZAVŘENO

  ZAVŘENO do odvolání

  kvůli vládním nařízením v nouzovém stavu.

AKTUÁLNĚ

REGISTROVAT

FACEBOOK