Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

CHCETE ZAČÍT DNES nebo ZÍTRA ?

stačí se k nám REGISTROVAT (zde)

Máte-li chuť začít dnes nebo zítra, pak:
 • můžete vybrat z nabídky podzimních lektí, která vám z hlediska náplně i času nejvíce vyhovuje a REGISTRUJTE si své místo skrze náš registrační formulář (úhrada přes bankovní převod, týž den do 10h dopoledne nebo okamžitou přímou platbou ve vašem internetovém bankovnictví, pokud to vaše banka umožňuje).
 • nejste úplně „zdraví“ a chcete se nejdříve poradit - napište nám - rádi vám s vaším problémem pomůžeme.

Těšíme se vás, neváhejte, napište, zavolejte a nebo si rovnou vyplňte registrační formulář :) Vaše Joga-studio.cz

Co o nás říkají naši klienti ?

 • YOGA easy FLOW : "mockrát děkuji za dnešní lekci jógy. Dalo mi to zabrat (i když to podle Vás asi nebyla moc náročná lekce), ale cítím se báječně, skoro jako by mi bylo 10 let méně.Ještě jednou díky..."Š.D.
 • Privátní lekce PRENATAL: "Privátní lekce byla naprosto skvělá. Bylo to pro mě mnohem přínosnější než třeba masáž, kterou jsem v poslední době párkrát absolvovala, ale nijak zvlášť mi to nakonec neulevilo. Moc ráda bych to tento týden zopakovala ..." H.K.
 • Lekce YOGA FLOW - "... včerejší lekce byla opět perfektní. Celý den mi nebylo dobře, přemýšlela jsem, zdali vůbec dorazím, ale jóga mě úplně postavila na nohy. Těším se na příště." D.S.
 • Lekce YOGA FLOW "... musím pochválit včerejší, pro mě úvodní lekci Yogy! Už samotný příchod do harmonického prostředí, které na mě dýchlo přívětivou atmosférou, přes úžasné vedení lekce Marťou, jejíž přístup mě potěšil a ačkoliv jsem byla na józe poprvé v životě a většinu pozic jsem asi nezvládla úplně správně, cítila jsem se i přesto dobře a odcházela jsem s pocitem, že je to přesně to, co jsem hledala. Klid, harmonii a po čase i tělesnou a duševní rovnováhu. Chválím, perfektní! Pro mě velké překvapení úrovně lekce a samotného prostoru. " B.CH.
 • ZAVŘENO

   ZAVŘENO do odvolání

   kvůli vládním nařízením v nouzovém stavu.

  AKTUÁLNĚ

  REGISTROVAT

  FACEBOOK