Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

NOVÉ LEKCE v podzimním rozvrhu 2019

YOGA `Soul Energy` Flow

– lekce v Brandýse v pondělí 19:50h, určeno pro začátečníky & mírně pokročilé -

Yoga může napravit a léčit různé části těla – mysli – duše či našeho života, které jsou poraněné, traumatizované, nebo pár měsíců či desítek let `tak trošku` zanedbávané. Pozice a jógové praktiky pracují na napjatých svalech, podporují tok krve, stabilizují srdeční tep a krevní tlak. Měkké, rychlé dýchání se prohloubí, zpomalí, je rytmičtější, čímž tělo příjme více kyslíku a zmírní se nakumulovaný stres. Pohyb těla v ásanách stimuluje postižené klouby, svaly, tkáně a orgány tím, že se v těchto částech těla zvýší prokrvení. I když se aktuálně třeba necítíme na větší „cvičení“, pravidelné praktikování „snadných – easy“ pozic jógy zlepší naši rovnováhu, dovolí nám se úžasně protáhnout a zároveň během lekce vstoupit do stavu uvolnění. Tento pocit zklidnění a vnitřního míru je začátkem našeho léčebného procesu.

Yoga navíc postupně buduje naši sebedůvěru a uvědomění. Trpělivé poklidné cvičení ásan uklidňuje mozek (mysl), upokojuje nervy, navozuje pocit relaxace, čímž se mírní úzkost (často vyvolaná tělesnou či duševní bolestí). Jemné a snadné pozice mohou výrazně ovlivnit pozitivní změny v tělesném, mentálním či duševním stavu všech přítomných.

--- na konci každé lekce energy flow jogy budeme více přítomní, naše pohyby budou plynulejší a vláčnější, zvětší se naše flexibilita, bolesti se zmírní, naroste pocit spokojenosti, klidu a míru. ---

Yoga Energizing Flow - "morning cup of coffee"

– aneb čerstvý start do nového dne, v Brandýse v pátek 7:30h, určeno pro všechny zájemce o ranní jógu -

Začněte ráno tou správnou aktivitou, která vás nabije energií a narovná vaše tělíčko. Dynamická ranní lekce zvýší průtok krve do všech tkání a zapracuje na ztuhlosti našich svalů & zanechá celé tělo v pohodě a bez pocitu napětí. Ranní joga je ideální pro ty, kteří mají rádi "vyladěnou lekci", která není ale moc rychlá a tím více posiluje propojení vědomí těla a zklidnění mysli.

BALLates & YOGAlates "fit, slim & strong"

– v Brandýse ve středu 19:50h, na střídačku se Zuzkou & Marťou (od 2.října 2019), v pondělí 18:25h se Zuzkou -

velmi oblíbená lekce, která jeden týden se Zuzkou kompletně zapojí všechny svaly v těle, díky cíleně mířeným cvikům a prvkům na velkému míči, než v klasické pilatesovské lekci. V "prostoru" si vyzkoušíme nové možnosti pozic a cviků. Pojem "balance = rovnováha" dostane v této lekci nový rozměr. Lekce je zaměřena na zpevnění (zevnitř). Pomocí fitballu můžeme zaměřit na páteř, trup, bříško, ruce, nohy tak jako v žádné jiné lekci. A to jí činí ojedinělou a skvělou možností, jak se v týdnu "pořádně" protáhnout i posílit.

Druhý týden s Marťou to nejlepší z jogy a pilates, pro ty, co chtějí být FIT a štíhlí, ale zatím vstávají či uléhají (občas nebo permanentně) s pocitem „nepříjemně těžkého a slábnoucího těla“ s nahromaděnou „stagnující“ energií, která jim ale nikdy nebyla vlastní. A vůbec by jim nevadilo se jí zbavit = spálit - nahradit zdravým a účinným způsobem. Obnovit tak svou „vizi“ a změnit realitu do zdravého, silného, pružného a štíhlého těla v každém věku.

Pro všechny, kdo se nebojí zapotit a zapojit všechno svalstvo v těle. Zapracovat na obnovení (nejen) svalové síly a použít k tomu to nejnovější a nejúčinnější z jogy, pilates, HIIT či core training, velkých balónů i rollerů. Připojíte-li se k této lekci, můžete očekávat, že se vaše tělo rovnoměrně zapojí, a to i méně používané svalové skupiny, hluboký vnitřní stabilizační systém a to přispěje k úlevě od bolesti. Při odchodu zažijete pocit lehkosti a pohody ve vlastním těle vyvolané "pobytem na balónu" :)

YOGA "therapy"

- obnova zdraví a dobrého pocitu v těle v neděli v 18:30h s Bárou Pudilovou -

Lekce jógové terapie vhodná pro začátečníky, osoby v rekonvalescenci, ženy po porodu, seniory a celkově všechny, kteří by se rádi zaměřili na detailní a správné nastavení těla v ásanách a trpělivě a postupně se zase vrátili ke svému zdravému a bezbolestnému JÁ. Hodina probíhá v poklidném tempu s využitím jógových pomůcek (bloky, pásky, míčky), které nám pomohou opět zapojit ty správné svalové skupiny. Naučíme se prvky automasáže, které nám pomohou relaxovat, zapojíme správný dech, posílíme střed těla, uvolníme klouby a přetěžované svaly a v neposlední řadě zklidníme svou mysl.

Určeno pro všechny, kdo nechtějí den za dnem jen tak „posedávat“ (na gauči-v práci-autě-kdekoliv), ale chtějí se opět pohodově pohybovat v každém období svého života.

REGISTROVAT

OBNOVIT PŘEDPLATNÉ

AKTUÁLNĚ

CO NEPROPÁSNOUT

FACEBOOK