Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

PRAVIDLA a PODMÍNKY pro bezpečný provoz studia

(aktualizováno 26.8.2020) V Joga-Studio.cz je otevřeno se zvýšenými hygienickými & bezpečnostními pravidly.

RIZIKOVÉ SKUPINY: patříte-li k tzv.rizikovým skupinám, tj. máte-li v rodině SENIORY v nepříliš optimálním zdravotním stavu či přidruženými, tzv. komorbiditami (vysoký krevní tlak, cukrovka, obezita, plicní či srdeční problémy atd.). Vy anebo někdo z vašich blízkých jste po léčbě RAKOVINY, operaci, pobytu v nemocnici, máte sníženou imunitu, pak lekce VYNECHEJTE do té doby, než se situace kolem COVID-19 v ČR zklidní & vyjasní.

TĚŠÍME se na VÁS - doražte !

 • ÚČAST na lekcích: dobře zvažte svou individuální životní situaci a přístup k aktuální situaci kolem "pandemie COVID-19" v ČR. LEKCI si rezervujte v případě, uvědomujete-li si, že v téhle nejisté době JDE O INDIVIDUÁLNÍ ZODPOVĚDNOST každého z nás. Rezervací a účastí na lekci přebíráte zodpovědnost sami za sebe po celou dobu pobytu ve studiu. Stále platí že : "SVOJÍ ROUŠKOU (svým individuálním přístupem) CHRÁNÍM (pouze a jen) SEBE" a dodržuji (smysluplná) bezpečnostní a hygienická pravidla (právě platná).
 • PSYCHICKÝ STAV: nejste si úplně"jistí", něco se vám "nezdá", či vám není úplně "dobře" z kontaktu s jinými lidmi, či jakéhokoliv jiného důvodu - LEKCI pro svoje dobro NEREZERVUJTE. Vyčkejte. A pokud jste již REZERVOVALI, tak si lekci VČAS ZRUŠTE (tj. nejpozději 12h před začátkem lekce).
 • ZDRAVOTNÍ STAV: jevíte-li známky "neobvyklého nepohodlí" ve vašem těle, něco na vás či vaše blízké, tzv."leze", máte rozjetou alergii, LEKCI ZRUŠTE (tj. nejpozději 12h před začátkem lekce).
 • POMŮCKY : pomůcky (tj. bločky a pásky) si můžete zapůjčit (jsou vydezinfikované ozonem). Přesto vás poprosíme, pro svůj dobrý pocit, vezměte svou VLASTNÍ podložku, deku/osušku, malou dezinfekci, roušku atp.
 • VSTUP : po příchodu do studia si (napravo), uložte obuv (ponechte ponožky) a vydezinfikujte ruce pod bezdotykovou dezinfekcí.
 • ŠATNY : vstup do šaten/zázemí je možný. Přesto - je-li to pro vás přijatelné - připravte se na lekci tedy doma/v autě (převlečení,dezinfekce podložky, nosíte-li - pak vhodná rouška na sport, deka atp.)
 • 2m ROZESTUPY u nás ve studiu i nadále dodržujeme, ve studiu na zemi jsou 2m značky, aby byly dodrženy rozestupy mezi klienty. Poprosíme, vyberte si místo a horní konec podložky umístěte na značku, tak abyste ji viděli před sebou.
 • WC : u vstupu na toaletu je umístěna nádobka s dezinfekcí. Při vstupu i výstupu z toalety, si prosím, vydezinfikujte ruce či použijte rukavici/rukavice.
 • ODCHOD: po lekci nazujte ponožky & oblečte svršky (pokud jste si je svlékli), sbalte svou podložku - v předsíni na chodbě nazujte botky.
 • DEZINFEKCE podložky: doma podložku rozbalte a z obou stran vydezinfikujte postřikovou dezinfekcí. Prodloužíte tak její životnost a zároveň budete mít jistotu, že bude hygienicky nezávadná.
 • OZÓNOVÁ DEZINFEKCE - ve studiu probíhá každý večer OZONÓVÁ DEZINFEKCE. To znamená, že vše bude maximálně vydezinfikováno a nemusíte mít obavy z nákazy. Děláme vše proto, abyste se u nás cítili bezpečně.
 • Děkujeme předem za vaše pochopení, spolupráci a dodržování bezpečnosti, kterou chráníte sebe i ty kolem vás. S láskou ॐ Namaste ॐ Vaše Joga-Studio.cz

  OTEVŘENO

   SUPER PRÁZDNINY !

   doražte - těšíme se :)

  AKTUÁLNĚ

  REGISTROVAT

  OBNOVIT PŘEDPLATNÉ

  FACEBOOK

  FACEBOOK