Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

PRAVIDLA a PODMÍNKY pro bezpečný provoz v době "COVIDové"

RIZIKOVÉ SKUPINY: patříte-li vy či vaši blízcí k tzv.rizikovým skupinám obyvatel, kurzy v našem studiu nenavštěvujte/neregistrujte.

TĚŠÍME se na VÁS - doražte !

 • ÚČAST na lekcích: dobře zvažte svou individuální životní situaci a přístup k aktuální situaci kolem "pandemie COVID-19" v ČR. Lekce si rezervujte v případě, uvědomujete-li si, že v téhle nejisté době JDE O INDIVIDUÁLNÍ ZODPOVĚDNOST každého z nás. Rezervací a účastí na lekcích přebíráte zodpovědnost sami za sebe po celou dobu pobytu. Stále platí že : "SVOJÍ ROUŠKOU (svým individuálním přístupem) CHRÁNÍM (pouze a jen) SEBE" a dodržuji (smysluplná) bezpečnostní a hygienická pravidla (právě platná).
 • PSYCHICKÝ STAV: nejste si úplně"jistí", něco se vám "nezdá", či vám není úplně "dobře" z kontaktu s jinými lidmi, či jakéhokoliv jiného důvodu - pro svoje osobní dobro - vyčkávejte a na lekce k nám se naregistrujte a nedocházejte.
 • ZDRAVOTNÍ STAV: jevíte-li známky "neobvyklého nepohodlí" ve vašem těle, něco na vás či vaše blízké, tzv."leze", buďte, prosím, ohleduplní a zůstaňte doma, dokud vám nebude lépe.
 • POMŮCKY : pomůcky (tj. bločky a pásky) si můžete zapůjčit (jsou vydezinfikované ozonem). Přesto vás poprosíme, pro svůj dobrý pocit, vezměte svou VLASTNÍ podložku, deku/osušku, malou dezinfekci, roušku atp.
 • VSTUP : po příchodu do prostor Joga-Studio.cz si (napravo), uložte obuv (ponechte ponožky) a vydezinfikujte ruce dezinfekcí či svou vlastní přinesenou.
 • ŠATNY : vstup do šaten/zázemí je možný. Přesto - je-li to pro vás přijatelné - připravte se na lekci doma/v autě (převlečení,dezinfekce podložky, nosíte-li - pak vhodná rouška na sport, deka atp.)
 • 2m ROZESTUPY u nás ve studiu STÁLE dodržujeme. Na zemi jsou 2 metrové značky, aby byly dodrženy rozestupy mezi klienty. Poprosíme, vyberte si místo a horní konec podložky umístěte na značku, tak abyste ji viděli před sebou.
 • WC : u vstupu na toaletu je umístěna nádobka s dezinfekcí. Při vstupu i výstupu z toalety, si prosím, vydezinfikujte ruce či použijte rukavici/rukavice.
 • ODCHOD: po hodině si navlékněte ponožky & oblečte svršky (pokud jste si je svlékli), sbalte svou podložku - v předsíni na chodbě nazujte botky.
 • DEZINFEKCE podložky: doma podložku rozbalte a z obou stran vydezinfikujte postřikovou dezinfekcí. Prodloužíte tak její životnost a zároveň budete mít jistotu, že bude hygienicky nezávadná.
 • OZÓNOVÁ DEZINFEKCE - ve studiu probíhá každý večer OZONÓVÁ DEZINFEKCE. To znamená, že vše bude maximálně vydezinfikováno a nemusíte mít obavy z nákazy. Děláme vše proto, abyste se u nás cítili bezpečně.
 • Děkujeme předem za vaše pochopení, spolupráci a dodržování bezpečnosti, kterou chráníte sebe i ty kolem vás. S láskou ॐ Namaste ॐ Vaše Joga-Studio.cz

  ZAVŘENO

   ZAVŘENO do odvolání

   kvůli vládním nařízením v nouzovém stavu.

  AKTUÁLNĚ

  REGISTROVAT

  FACEBOOK